osobné
Nissan Micra
Nissan Micra

ŠIESTY ZMYSEL PRE ŽIVOT V MESTE – NISSAN MICRA

Prečo si život v meste komplikovať, keď si ho môžete zjednodušiť s Nissanom MICRA?

  • Jednoducho ste všade načas.
  • Jednoducho viete, kde a kam odbočiť. Jednoducho si overíte veľkosť parkovacieho miesta predtým, než začnete cúvať. Jednoducho sa cítite pohodlne. Intuitívna
    a interaktívna: MICRA je špecialista na mesto.
  • Tak ako recepčný, ktorý má vždy tip na najlepšiu reštauráciu, alebo kuriér, ktorý vždy pozná tú najlepšiu skratku, MICRA vie, ako sa vyznať v uliciach, a ako všetky vaše cesty po meste čo najviac uľahčiť. U nás v Nissane sme vždy naše vozidlá navrhovali podľa vašich potrieb.
  • Nový Nissan MICRA nie je žiadnou výnimkou. Každá inovácia je navrhnutá tak, aby uľahčovala jazdu v meste.
  • Nadobudnete tak šiesty zmysel pre mesto.
  • Môžete sa preto plaviť s prúdom mesta, a nie proti nemu.
  • Jazda mestom môže byť jednoduchšia.

Nissan Note
Nissan Note

NOTE VYSVETĽUJE NÁŠ PRÍSTUP K RODINE

 

Originálny, dôrazný, trúfalý a roztomilý – tiež dosť dômyselný. Malý výčnelok na vrchu každého reflektora pomáha odhadnúť šírku auta. A na konci nepatrne dohora stúpajúca strecha zvyšuje stabilitu pri rýchlom prejazde zákrut. NOTE je brilantný každý deň tak, že nie je každodenný.

 

Dizajn, ktorý vám dá niečo, nad čím budete premýšľať. Pri jazde pôsobí užitočne kompaktne zvonku, ale zvnútra má rozmery XXL.

 

S modelom NOTE je toho ešte mnoho čo si môžete vychutnať a čo by ste nečakali.

Nissan Z370 roadster
Nissan Z370 roadster
370Z Roadster bol od začiatku koncipovaný ako kabriolet bez kompromisov v dynamike a jazdných vlastnostiach. Ponúka preto rovnako dynamický výkon, jazdnú stabilitu a jazdné vlastnosti charakteristické pre pohon zadných kolies, ako má model 370Z Coupé, ale s bonusom v podobe jazdy s vetrom vo vlasoch.
Nissan Z370
Nissan Z370

DÔVERUJTE INŠTINKTOM

Je ako záblesk medzi tieňmi. Desí svojou nespútanou silou. Jeho výrazný profil sa ostro zahrocuje, rýchlo útočí a presne zasahuje. Pozor na jeho precíznosť a čistý nefalšovaný výkon.

AKCEPTUJTE ZHON

Nižšia celková hmotnosť. Viac svalstva. Predné svetlomety bumerangového tvaru dávajú vyniknúť dynamickému dojmu z pohybu. Vďaka svojej pevnej a súčasne štíhlej karosérii, rozmernejším brzdám a ľahšiemu zaveseniu je nový model 370Z aj v centre veľkomesta viac než doma.

NA VZHĽADE ZÁLEŹI

Elegantné a umne vymodelované krivky zadných blatníkov a výrazné zadné svetlá - neodolateľne príťažlivý vzhľad. Celkový dojem podtrhuje 7 vzrušujúcich odtieňov lakov spoločne s voliteľnými 19-palcovými diskami kolies z ľahkých zliatin.

Nissan GT-R
Nissan GT-R

Vylepšení model GT-R vyzerá skvele z viacerých dôvodov. Nová karoséria je ľahšia svojím pôsobivejším tvarom navyše zvyšuje prítlak a znižuje celkový odpor vzduchu.

Interiér vozidla je vyrobený z vysokokvalitných materiálov pre ešte športovejšiu a príjemnejšiu jazdu.

Model športového vozidla GT-R 2013 prekonal rekordy: zrýchlenie z 0 na 100 km/h za neuveriteľných 2,7 sekundy.

Objavte nové dimenzie s modelom NISSAN GT-R

Nissan Juke
Nissan Juke

NISSAN JUKE

Nákazlivá energia modelu JUKE sa šíri mestom a zasiahne každého. Otriasa zabehnutými pravidlami a prebúdza mesto zo spánku. Mení doteraz stereotypnú podobu ulíc. Vyčnieva z davu a jeho energia preskakuje medzi nami.

Záblesky geniality

Laserové lúče energie vyžarujú z tejto radikálnej mestskej sily s jej zvažujúcou sa strešnou líniou, širokými svalnatými blatníkmi a líniou vo výške boxerského pásu. Malý crossover s revolučným dizajnom – pozor na bočný pohľad z kabíny – JUKE sa na niečo chystá a nemôže sa toho dočkať.

Všetko poruke

Vďaka prvotriednej ergonómii môžeš zostať pohodlne opretý o sedadlo, a pritom obsluhovať Nissan Connect, svoj audiosystém plne prepojený s komunikačným systémom a navigáciou. Farebný dotykový displej s uhlopriečkou 5" (12,7 cm) dokáže okrem obrazu zo širokouhlej parkovacej kamery s navádzacími líniami zobraziť informácie o prehrávanej hudbe a zložky z tvojho USB disku. Tak vyzerá centrum zábavy vo vozidle JUKE.

Zábava, ktorú neprepočuješ

JUKE je pripravený usporiadať párty všade tam, kde si ty, s CD prehrávačom pre všetky formáty zvukových súborov (MP3/WMA,…). Všetky prepínače sú podsvietené a vďaka dvojitému tuneru na súčasný príjem rádia a dopravných informácií vždy presne vieš, kedy vyraziť.

Nissan Qashqai
Nissan Qashqai
Prečo by praktické auto nemohlo byť inšpiráciou? Prečo by inšpiratívne auto nemohlo byť praktické? Nevidíme žiadny dôvod. Qashqai búra všetky predsudky a prináša vlastné pravidlá, brilantné spojenie súčasného drsného štýlu, obratnosti, a rafinovaného prejavu. V prevedení 4x4 Vás na ceste za dobrodružstvom neprekvapí žiadna prekážka.
Nissan Leaf
Nissan Leaf

100 % ELEKTRICKÝ, EŠTE POHODLNEJŠÍ A KOMUNIKATÍVNEJŠÍ. PREDSTAVUJEME NOVÝ NISSAN LEAF

Nový Nissan LEAF posúva praktickosť a vzrušenie z jazdy so 100 %-ným elektromobilom na nevídanú úroveň. So stovkou vylepšení inšpirovaných silnou komunitou vlastníkov ukazuje nový LEAF cestu vpred zreteľnejšie ako kedykoľvek predtým.

ELEKTROMOBIL DNEŠKA, KTORÝ UŹ MYSLÍ NA ZAJTRAJŠOK

Jednoduchý prístup k dobíjaciemu portu na prednej časti s kontrolným osvetlením pomocou LED, väčší objem batožinového priestoru, omnoho vyššie pohodlie a dostupnosť Nissanu LEAF – to všetko ako výsledok spätnej väzby od zákazníkov.

HLADKÁ A POHODLNÁ JAZDA

Vylepšený podvozok Nissanu LEAF, ktorý oddelenie výskumu a vývoja prispôsobilo európskym podmienkam, prispieva k lepšej ovládateľnosti, väčšej zábave a vzrušeniu za volantom. Tieto vylepšenia v oblasti jazdných vlastností a výkonu priniesli pestrejší výber, pokiaľ ide o veľkosť vozidla. Kým predtým boli elektromobily miniatúrnymi vozidlami komického vzhľadu, teraz nadobúdajú rozličné tvary a veľkosti, až po atraktívne rodinné vozidlá či dokonca dodávky. Súčasťou výbavy je posilňovač riadenia, klimatizácia a všetky luxusné prvky, na ktoré ste zvyknutí, plus niekoľko úplných noviniek. S elektromobilom možno komunikovať pomocou smartfónu alebo notebooku.

DYNAMICKÁ AKCELERÁCIA A DIAĽNIČNÉ RÝCHLOSTI

Od prvej generácie elektromobilov, ktorá uzrela svetlo sveta pred niekoľkými rokmi, doznala technika, dizajn a účinnosť nevídaný pokrok. Zabudnite na pomalú ťažkopádnu jazdu – elektromobily ako LEAF sú teraz živou a príťažlivou alternatívou pre všetky typy vodičov. Čoraz viac veľkých automobiliek na celom svete elektromobily už vyrába, prípadne ich plánuje vyrábať. Partnerstvo s vládami potom robí z elektromobilov životaschopnú a cenovo dostupnú voľbu.