Novinky

PEUGEOT 5008 s uvádzacím bonusom

január 2018

Úplne nové 7-miestne SUV môže byť Vaše s uvádzacím bonusom do 2.400€. Chcem vedieť viac.

Odkupný bonus Peugeot

jún 2016

Nechajte nám tu staré vozidlo a získajte bonus na nové vozidlo až do výške 3000€. Chcem vedieť viac.
LION CAR osobné a úžitkové elektromobily -

LION CAR - pozitívne nabitá značka

apríl 2016

To, že sa LION CAR nezastavuje v rozvíjaní svojej značky sme už viackrát dokázali. Ale tento apríl bude naozajstným prelomom v chápaní LION CARu ako takého. Práve od 8. apríla začíname sériový predaj elektromobilov ako osobných, tak aj úžitkových. Okrem vozidla Peugeot iON, ktorý sme už predávali, sa môžete tešiť na NISSAN Leaf a NISSAN NV200 .
LION CAR želá príjemnú Veľkú noc

LION CAR želá príjemnú Veľkú noc

marec 2016

LION CAR želá všetkým svojim klientom, zamestnancom a priateľom príjemné prežitie veľkonočných sviatkov. Uvidíme sa vo štvrtok 29.3.
Citroen Cactus - kupón na darček od LION CARv Európe

POZOR! Cactus v Európe

marec 2016

Boli ste aj Vy tento týždeň v NC Európa ? Ak áno, tak nepochybujeme, že ste si tam všimli nový Citroen Cactus. Zaujímavé autíčko, čo poviete? Z našich skúseností vieme, že buď si ho človek vyslovene zaľúbi, alebo s ním nechce mať nič spoločné. Ak patríte do druhej skupiny, tak veríme, že ste si ho nielen vyskúšali, ale že ste si zobrali aj kupón na darček od LION CAR. Chcete vidieť ako táto akcia prebiehala? Pozrite si našu facebookovú stránku .
BMW xDrive Aréna

BMW xDrive Aréna

január 2016

LION CAR spolu s BMW Slovakia organizovali pre svojich vybraných hostí na prelome mesiacov január – február podujatie BMW xDRIVE Aréna v našom najväčšom lyžiarskom stredisku Jasná Nízke Tatry. Cieľom akcie bolo vyskúšať si na vlastnej koži ako funguje najinteligentnejší systém pohonu všetkých kolies BMW xDrive v úplne novom BMW X1. Ak si chcete pozrieť fotky z tejto akcie, tak navštívte našu facebookovú stránku .
Partner banskobystrického futsalového mužstva

Partner banskobystrického futsalového mužstva

december 2015

Spoločnosť LION CAR sa stala partnerom banskobystrického futsalového tímu MIBA Banská Bystrica . Veríme, že táto spolupráca pomôže našim chlapcom nielen v ich boji o postup do futsalovej extraligy, ale že taktiež privedie na palubovky ďalších chlapcov z nášho mesta.
Deň Beaujolais

Deň Beaujolais

november 2015

Každý rok, vždy tretí štvrtok v novembri, presne minútu po polnoci začína svoju púť nové víno Beaujolais. Milióny fľašiek, debničiek i celých paliet z dediniek i miest tohto regionu smerujú spiacim Francúzskom do Paríža, aby odtiaľ vyrazilo na svoju púť do celého sveta. Víno Beaujolais Nouveau nie je určené na archiváciu, ale naopak na skorú spotrebu. Práve tento zážitok Vám v novembri priniesol LION CAR v spolupráci s Bistro LIMONE a my veríme, že ste si ho maximálne užili.
BMW opäť v Banskej Bystrici

BMW opäť v Banskej Bystrici

september 2015

Po dvoch rokoch sa vracia značka BMW do Banskej Bystrice. Slávnostné otvorenie nového showroomu tejto značky pripadlo na 11. septembra 2015 a sme mimoriadne hrdí na to, že okrem predstaviteľov spoločnosti LION CAR a vrchného manažmentu BMW Slovakia boli medzi zúčastnenými aj také osobnosti ako majster sveta v chodbe Matej Tóth, či Miss Slovensko 2015 Lujza Straková.
Vyhraj skúter Peugeot

Vykorčuľuj z nudy

júl 2015

Deň voľnosti pohybu v Banskej Bystrici od LION CARu a nákupného centra Európa . Ak Vám vadí každodenný hluk motorov v našom meste a chcete si dopriať jeden deň voľného pohybu na kolieskových korčuliach, či bicykli, tak Vás pozývame na akciu vykorčuľuj z nudy. Cieľ našej akcie je jasný. Previesť sa celým našim mestom na dopravnom prostriedku, ktorý nemá motor. Chcete sa pridať? Tak sa zapíšte na akciu práve tu .

Ikona Lion Car Facebook Ikona Lion Car Instagram Ikona Lion Car YouTube